| SorinELoo7 a întrebat:

'neata! Am o nelămurire... am Windows XP SP3 care nu este original. Pot sa-i fac update fără acel "Genuine Windows". se întâmpla ceva dacă fac acest update?

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Daca ai genuine o sa te scoata din jocuri cant ti-e mai mare dragul ca sa te avertizeze ca esti victima (victima piratilor si nu victima dragului de bill gates).
Mai bine dai automatic updates off, sau daca esti bun, lasa automatic updates si cu optiunea sa ceara confirmare pentru orice update.

| SorinELoo7 explică (pentru Zenithf):

Ok mersi de răspuns, și ca tot veni vorba de Windows spune-mi si mie câteva themes bune de Windows XP, dar fără themes Vista și Win 7. Câteva imagini dacă se poate. Mulțumesc

| Zenithf a răspuns (pentru SorinELoo7):

Drept sa-ti spun, mie imi place tema Windows XP, aia cu care vine el, ca are culori care nu deranjeaza la ochi, si apoi oricum nu ma prea opresc eu sa o admir, ca ori am de lucru si intru intr-un program, sau ma joc si intru in joc, deci nu ma prea omor eu cu temele. big grin

5 răspunsuri:
| eandopuncttk a răspuns:

Pai. faci update pana la genuin
daca il iei
opresti automatic updates si copii asta
http://softpedia.com/dyn-postdownload.php?p=42782&t=4&i=1
dupa ce ii dai dublu clik o sa iti ceara un restart si done!

| LadyAdda a răspuns:

Cel mai bine dai automatic updates off si scoti genuinul. dupa ce l-ai scos nu este indicat sa faci update la windows pentru ca din nou o sa apara genuinul.

| Stefan_Alexandru_1998 a răspuns:

Pai nu se intampla nimic daca ai activat windowsu"cu acel loader" daca stii ce este acela daca nu sti da-mi accept la adresa mea de yahoo stelistu_alex98@yahoo.com