| anonim_4396 a întrebat:

Nu cred ca intrebarea mea corespunde cu aceasta categorie dar vreau si eu sa aflu :

aproape in fiecare seara visez acelasi lucru si anume:
Eu si cativa prieteni mergem la biserica dar deodata numai este acolo si apare in locul ei o casa uriasa gen bloc dar era ca un fel de hotel ceva de genu daca stiti la ce ma refer si tot orasul este sinistru deodata.
Intram noi in casa aia sa vedem care e treaba si deodata ne trezim incuiati acolo eu si fratele meu scapam doar cu cateva taieturi si lovituri la cap iar ceilalti sunt omorati de o fantoma ce mi se pare ca o cunosc de undeva.
Eu cred ca este un avertisment ca ceva rau se va intampla.
Voi ce credeti? fundita pentru cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| Bellabelutsag a răspuns:

Ancuta hai sa iti zick eu la fel am visat trei zile la rand ca tot picat de pe un santier si pikam pe pamant si apoi visam ca ma duceam intr-un supermerket si ca acolo erau fantome si ca la omorat pe fratele meu eu am fost la mama desigur repede si i-am zis si a zis este un semn ne spune ca sa avem grijape unde mergem cu cine mergem si sa nu facem lucruri pe care nu nil dorim asa ca nu mi s-a intamplat nimica stai te rog frumos linistitaa oks? ceau sper ca ti-am fost de ajutor Ciao Pupa:*:*>big grin

4 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Ancutzalove struck! Probabil.Si eu am visat aceeasi chestie trei zile la rand.Tot cu o bisericalaughing).In fiecare zi altcineva ma duca la aceeasi biserica si cand intram in ea parca era un palat.La inceput era o icoana gigantica si apoi intram in mai multe holuri si imi vedeam prietena rugandu-se la un preot dar nu stiu ce zicea acolo.Probabil este un semn gen:sa ai grija unde mergi si cu cine mergi sau sa ai grija cum ii proetejezi pe cei dragi.

| dacianu a răspuns:

Visele se impart in 3 categorii: vise care se nasc din multimea gandurilor, sunt visele pe care le avem de fiecare data atunci cand dormim, vise de la d-zeu, sun visele care le ai direct de la d-zeu si au scopul de ati spune ceva special si sunt foarte rare sau chiar deloc(eu am avut un astfel de vis) vise de la satan, si acestea de asemenea sunt foarte rare sau chiar deloc(din pacate am avut din acestea) Visele care se nasc din multimea gandurilor nicidecum nu au scopul de ati transmite un mesaj anume.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor da da da, voi va ganditi la chestiile astea si deeaia le visati adica eu m-am gandit ca fac sex cu o gagica buna buna si asta am visat asa te controlezi cand visseszi, odata am vizat ca am cazut de pe o stanca si un inger m-a prins si nu m-am ranit straight face mi-a placut acel vis si doatat l-am vizat pe Dumnezeu pentru ca am facut o fapta rea si m-am gandit mult straight face

| AncutsaAlexutsa a răspuns:

Multumesc frumos pentru ca mi-ati spushappy dar raspunsul cel mai bun mi s-a parut de la bella happy
Pe curand:*