| AlbertPanel a întrebat:

Nu e doar o intrebare este o presupunere: cica vine sfarsitul lumii in 1994, 2000, 2010, 2011, 2012 1.eu va zic un lucru este o tampenie pe care oameni ca sa isi faca reclama sa castige bani o fac...2.Daca Dumnezeu va vrea sfarsitul lumii va fi sfarsitul lumii oamenilor pacatosi care omoara si alte chestii.3.Dumnezeu va veni pe pamant sa faca pace si armonie pe planeta asta plina de oameni rai de aia va zic fiti mai credinciosi si mergeti si rugartiva pana nu e prea tarziu! big grin

1 răspuns:
| me1oo a răspuns:

Si care era faza? pe TPU se pun intrebari nu iti spui parerile personale, dar in fine sunt de accord cu tine