| Skylerx a întrebat:

Nu-mi place branza. Dar e ciudat ca mananc branza topita, nu-mi place gustul, am gustat, dar o dezgust! Cum pot face sa-mi placa?

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Nu te mai stradui sa-ti placa!--- branza topita,comparativ cu toate celalalte branzeturi, contine cele mai multe chimicale : conservanti,citrati, polifosfati,saruri de topire( din cauza continutului de polifosfati, balanta calciu -fosfor din organism este tulburata iar rezultatul este impiedicarea fixarii calciului in oase!) De asemeni contine un procent mare de grasimi saturate nesanatoase.
De aceea produsul nu este indicat copiilor, adolescentilor, supraponderalilor, hepaticilor, diabeticilor si altor categorii cu probleme de sanatate.

2 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Asta e. Poate aşa percep papilele tale gustative. Dacă nu-ţi place brânza topită, nu te strufoca să mănânciwinking

| jadir a răspuns:

Nici eu nu ma omor dupa branza dar daca am slanina afumata, costita chesti din astea cu rosii, castraveti merge si branza parca are alt gust.