| DoRu a întrebat:

Nu pot sa adaug prieteni pe facebook. De ce? Uitati-va-n video-ul acesta sa vedeti ce-mi zice cand incerc sa dau la cineva add as friend >-- http://www.youtube.com/watch?v=NqphKY3Gdkg

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune ca trimiterea unei cereri de prietenie catre straini este considerata "spam". Cam aiurea (dupa cum spune mesajul), tinand cont de faptul ca nu poti aspira la prietenia cuiva decat daca persoana respectiva iti este prietena laughing Ciudat rau de tot! Cred ca trebuie sa trimiti o sesizare adminului.

| Vieru_George_1986 a răspuns:

Eu sunt blocat pentru 30 zile de ce nu stiu