| Mrss_Marius_1996 a întrebat:

Http://www.youtube.com/channel/UCf4DyOJiYgXlve7gP05IzAA? feature=watch uitati-va care imi spune ce sa mai adaug sau ce sa mai retusez (idei despre video primeste funda )

1 răspuns:
| n0rthestside a răspuns:

Bannerul in primul rand... tot ce pot vedea e deadpool si o sapca laughing)) si scrisul e ANDREW cand pe tine te cheama marius ncl. pai am sa-ti zic ce ar trebui sa faci la inceput, liveuri ca sa cresti
si sa speri la un raid laughing) si sa fie cu webcam si sa ai un mic... si dupa incepi cu video-uri.