| Andrei7520152 a întrebat:

O mica problema tehnica. de ceva luni bune nu pot primi mailuri pe contul meu de pe yahoo. De fapt, nu pot primi nimic! nu pot sa ma inregistrez la nici un site pentru ca nu primesc mailul cu codul de autentificare. nu-mi intra nimic in folderul spam sau in inbox, iar spam guardul este oprit. the hell?

vreo sugestie daca va rog?

3 răspunsuri:
| DriftKingRO a răspuns:

Verifica si la Spam.

| Andrei7520152 explică:

Dar repet, nu-mi intra nimic in spam, iar spam guardul este debifat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai introdus gresit adresa de email
probabil in loc de...yahoo.ro ai pus ...yahoo.com sau invers
si eu am avut aceeasi problema si asa am facut
baftawinking