| anonim_4396 a întrebat:

În ce magazine în afară de cele din mall nu putem intra fără certificat verde? Am auzit ca nici la Pepco...este adevărat?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu esti vaccinată?

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu.

| Catrice a răspuns:

La pepco confirm, am mers luni ca ma trimisese cineva și pauza. Mișto e ca în nici unul din magazinele din centru nu o cerut nimeni nimic, nici în copia de dragon roșu.

| Fatamuntilor a răspuns:

La Petco am auzit si eu.NU insa si la dragonul rosu unde am fost azi.
Am vazut asfel de anunturi la Vodafone unde se plateste telefonul.Si am mai auzit si ca la Altex la fel.

Răspuns utilizator avertizat
| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Teoria spune că nicăieri în afara magazinelor de strictă necesitate (adică cele cu mâncare).

| Cristina12387 a răspuns:

Mi-a zis cineva ca a fost la Auchan si i-a cerut certificatul verde ca sa intre pentru ca erau si niste magazine de haine pe acolo, nu era doar supermarket-ul.