| DanaDNA a întrebat:

Ok. deci am windows 7 pe laptop si nu prea ma pricep.Am conectat un sistem cu 6 boxe si subwoofer si se aude decat o boxa..am intrat in setari insa..nu pricep nimic ..initial ma uitam dupa realtek dar nu l am..deci ce trebuie sa fac? sa l instalez sau e doar din setari..repet nu ma pricep deloc deci helpbig grin

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Ai aici : http://www.videotutorial.ro/? tag=setari-windows-7-pentru-sistem-5-1

| DanaDNA explică (pentru Arthur):

Mersi mult de tot

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

În cel mai rău caz ar trebui să funcţioneze două boxe. Ce sistem ai?

| DanaDNA explică (pentru Arthur):

Genius.

| Arthur a răspuns (pentru DanaDNA):

Genius care model?

| DanaDNA explică (pentru Arthur):

Http://www.google.ro/......tp?/imgres
asta e.dar nu stiu ce sa fac...instalez realtek? adica in windows xp era mai usor da in 7 habar n am cu setarile alea.

| Arthur a răspuns:

Ceva nu este în regulă. În cel mai rău caz ar trebui să decodeze stereo plus cel de bass. Rezolvă întâi această problemă.