| ajutor2016 a întrebat:

OK mai am o intrebare TPU.
Am cearcane tot timpul chiar si cand nu stau 10 zile cu ochii intr-un ecran.Cum scap de cearcane?
Cine da cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| WestsideMTFK a răspuns:

1. Asigura-te ca dormi suficient!
2. Hidrateaza-te in timpul zilei – nu uita de cele 8 pahare de apa pe zi.
3. Daca liniile vinetii de sub ochi sunt o mostenire genetica sau sunt rezultatul unor alergii, mergi la doctor ca sa iti dea un tratament.
4. Atentie: alcoolul, tigarile accentueaza "pungile" de sub ochi.

| ajutor2016 explică (pentru WestsideMTFK):

Dorm 10 ore pe zi beau 4 litri de apa in 1 zi jumate nu am nici alergie si nu consum toate de la mentionate la punctul 4

1 răspuns: