| bluesky a întrebat:

Acest site este pentru a ne ajuta reciproc si eu vreau sa va rog ceva, va spun in ce conditii merg la discoteca si voi sa imi spuneti daca e bine sau nu happy
Deci: eu locuiesc la tara deci merg la discoteca la tara si nu e foarte departe de casa, merg la discoteca doar cu adulti, stau la masa cu oameni de incredere si cunoscuti, nu ma imbrac provocator, nu beau, nu fumez, nu dansez obscen, nu am treaba cu nescunoscuti. Discoteca nu e intunecoasa, dinpotriva sunt lumini si nu e genul de discoteca in care se face streapteas sau chesti de genul, e o discoteca decenta (sa zic asa) iar eu sunt fata si am 15 ani dar multe persoane mi-au spus ca arat si gandesc ca o fata de 17 ani.
Ce parere aveti, este ok, pentru ca parintii mei nu prea vor sa ma lase, doar daca ma rog mult de ei! big grin Stiu ca imi vor binele dar nu fac nimic gresit, ma comport decent si mi se pare normal ca sa ma distrez si eu cu prietenii si sa ma recreez dupa o saptamana de scoala, plus ca la scoala am note bune si invat deci faptul ca merg la dicoteca nu imi afecteaza notele.Mai pe scurt, sunt o fata cuminte doar ca ma distrez si eu la sfarsit de saptamana! Voi ce parere aveti? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| GnnAndra a răspuns:

Mi se pare ca esti o fata de nota 10 big grin.tot sa mai intalnesti fete asa ca tine tongue.Ar trebui sa citesti asta si parintilor laughing. Sper sa fie mai intelegatori kiss

5 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Mi se pare foarte ok sa mergi sa te recreezi si tu in weekend, dupa o saptamana grea de scoala.

| StilSanatos a răspuns:

Nu draga mea.si eu stau la tara si merg la discoteca aproape in fiecare sambata, si parintii meu zic ca nu e bine ca nu stiu ce vad acolo, etc, si s-au km obisnuit dar tot trebuie sa ma rog de iei ca sa ma lase, am 17 ani si merg la disco de la varsta ta. mie mi se pare ok sa iesi si sa te mai distrezi putin dupa 5 zile de scoala, dar parintii nostri daca nu stiu ce e de fapt la o discoteca, ei se ingrijoreaza pentru ca acum nu mai e ca pe vremea lor sa fie discotek ziua, sau bal sau ce-o fi fost pe vremea lor. distractie plaqta.

| naty_3185 a răspuns:

Mi se pare ceva normal, sa iesi la sfarsit de saptamana sa te distrezi si tu cu prietenii, dupa o saptamana de scoala! o data pe saptamana nu se pune! trebuie sa mergem si noi sa ne recreem! distractie placuta!

| geronimo a răspuns:

Toate bune si perfecte fara cusur dupa cum ne povestesti tu, parinti tai ar trebui sa fie mindri de tine si colegele tele cred ca sunt tare invidioase pe tine, ca ai o gindire atit de matura pentru virsta ta, aproape ca ma faci si pe mine invios, asa ca ai tot dreptul sa te mai distrezi si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nimic rau in a merge la discoteca. De asta s-au si inventat. Mergi cu prietenii si asculti muzica, dansezi, te simti bine.