| alexRE a întrebat:

Pe parcursul unui an de zile as dori sa-mi construiesc un nou PC cap coada, insa la mine in oras nu prea sunt depozite/magazine cu acest specific ca sa le pot cumpara direct.
Si m-am gandit sa le comand de pe eMAG pe rand...
Insa nu stiu...n-am mai comandat nimic online pana acum.
Sunt de incredere? n-am chef sa am suprize neplacute.

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am cumparat o gramada de la ei. Este firma serioasa cu un service excelent.

| M1hai a răspuns:

EMAG e cea mai buna firma din Romania, am facut comenzi de peste 3000 lei de la ei, sunt foarte seriosi, de exemplu daca comanzi luni, marti ai coletul acasa happy recomand cu incredere

| ovidius a răspuns:

Decât la jegoşii aia de eMag, mai bine la pcgarage.ro
Avantaje la garajişti:
- posibilitatea de wishlist şi comentarea de către alţi useri a conţinutului
(uite un exemplu http://www. pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/715189/ )
- oameni prietenoşi pe forum
- review-uri la majoritatea componentelor
- istoric preţ
- transport gratuit oriunde în ţară indiferent de cantitatea/preţul componentelor

Eu cumpăr online cu cardul. Stai relaxat că nu e niciun pericol atâta timp cât legătura este secure (https) şi nu ai ceva spyware prin calculator.

Te-am convins?

| Niiiicu a răspuns:

Nu lua de la eMAG, au preturi mult mai mari decat majoritatea, daca vrei sa comanzi ia de la pcgarage sau cel, de la pcgarage am luat de multe ori si mereu am fost foarte multumithappy

| Gheorghe_Alexandru_1997 a răspuns:

Alexandru_gh97 mess... hai sa vorbim