| Wooddy a întrebat:

Pe voi v-au tradat prietenii? daca da, in ce fel?

Răspuns Câştigător
| IlincaD a răspuns:

Ohoo inca cum. Unii incep sa te injure ca n-ai fost la un amarat de concert si apoi iti cer scuze.[apoi te injura din nou si iar iti cer scuze.aha ce scuze.]
Poate ai o prietena cea ma buna caruia ii spui secrete si ea fuge :"OMG!" si le spune altcuiva.
Te lasa balta. Nu te suna de ziua ta, de sarbatori.
Dar in cele mai multe cazuri ajung si cele mai bune prietene sa te barfeasca.
Ehh, trebuie sa ai mare grija in cine ai incredere.
Daca cunosti un prieten de cateva saptamani, iti mai trebuie macar vreo cateva luni, cunoaste-l mai bine apoi il poti ruga sa te ajute in diferite probleme. Daca poti sa ai incredere in el.
Dar nicio prietenie nu tine toata viata. Asa ca din proprie experienta iti spun... Mama ta e cea mai buna prietena, Ea nu se duce si te barfeste cu altcineva.
Prieteni, poti sa ai prieteni cu care iesi si te distrezi, ATAT!
Sper sa-ti fie de folos.

2 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Nu! Care prieteni? Poate dac-aş fi avut... crying

| atoatestiitoarea a răspuns:

Pe voi v-au tradat ca sunt mai multi...