| vladelvis a întrebat:

cum pot sa accelrez viteza de download ( pe romtelecom, descarc doar cu 600 kb/s foarte putin)?

Răspuns Câştigător
| Assu53 a răspuns:

laughing ti se pare putin 600kb/s la romtelecom big grin eu downloadez cu 200kb/s big grinwinking si nu ai cum sa descarci mai mult decat daca iti faci alt abonament de trafic mai marewinking funda?

2 răspunsuri:
| cristy1993 a răspuns:

Pai nu prea cred ca se poatestraight face Intr-adevar ai o viteza de download foarte mica insa nu prea ai ce face decat sa schimbi furnizorul de internet!

| mar10 a răspuns:

Pai si mie mi se descarca tot cam asa dar mie mi se descarca greu pentru ca windwsul nu prea este bun eu ti-as recomanda sati schimbi windows-ul eu asa am am facut si acum imi merge foarte bine