| pisoias a întrebat:

Poate ci neva sa imi spuna de ce nu pot sa primesc mesaje, dar nici sa trimit? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| delia_6706 a răspuns:

Poti primi mesaje dar daca nu iti activezi contul nu poti trimite. :) Exista insa situatii cand site-ul are erori.Eu nu pot trimite mesaje chiar daca mi-am activat contul:). Poti fi in aceeasi situatie oti sa o contactezi pe administratorul site-ului! Ea te va ajuta!;;)

http://www.TPU.ro/......-raspunda/ da-i un comentariu aici!

Sper sa te descurci! Succes!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O fi teava infundatabatting eyelashes

| ioana_1851 a răspuns:

Eu cred ca intrebarea asta ar trebui sa i-o pui unui expert.Incearca la Orange sau la sediul retelei din care faci parte