| loveyowstef a întrebat:

Poate cineva sa imi spuna cate ore de drum sunt din Germania pana in Bucuresti cu masina mica?

Răspuns Câştigător
| VladPetcu a răspuns:

Nu conteaza masina daca-i mica sau mare. Conteaza viteza medie. Cu viteza medi de 90-100km/h faci cam 6-7 ore
Fundita?

2 răspunsuri:
| OneGentleman a răspuns:

Depinde unde vrei sa mergi la o distanta de 1800 de km, unde am fost eu, cu o viteza medie de 100 de km/h faci 18 ore, mai pune si oprirea in benzinarii, o mancarica si iti cam dai seama cat si cum happy

| shtefy a răspuns:

Din Germania de unde? scrie pe google distanta locul de unde vrei-Bucuresti, si dai pe linkul cu ro.distance.to happy