| anonim_4396 a întrebat:

Poate sa imi spuna cineva de ce daca mi-am instalat YM11 si vreau sa il schimb cu YM10 nu mai merge? sau daca stiti cum se face puteti sa imi spuneti cum? funda cine ma scoata din aceasta problema urgent

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar de ce vrei sa-l schimbi? YM 11 ->in programul nou s-au reparat cateva buguri fata de YM 10->bugurile persista.

INSTALARE YAHOO MESSENGER 10
Ca sa dezinstalezi Yahoo Messenger mai intai debifeaza ''Sign In Automatically'' si apoi te duci in START, click on CONTROL PANNEL, click on ADD/REMOVE PROGRAMS si apoi cauti Yahoo Messenger->clik dreapta si uninstal! Dupa ce dezinstalezi programul stergi si YIM shortcut de pe desktop apoi dai un restart la pc si pornesti instalarea pe curat! Succes! (sa nu uiti sa debifezi ''Sign In Automatically'')
Messenger 10 il descarci de aici: http://yahoo-messenger.en.softonic.com/universaldownloader-launch

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dezinstaleaza YM11 si intra pe pagina lor si instaleaza YM10 simplu dar vezi ca au pagini separate