| anonim_4396 a întrebat:

Pot să dau de permis daca am miopie şi strabism?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ti s-a mai raspuns la intrebare. Ce nu ai inteles?
Problema e ca ai doar 8 clase.
Nu stiu sigur daca a intrat in vigoare chestia cu cel putin 10 clase pentru permis.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Nu a intrat in vigoare.Eu am avut un coleg de 2 clase care a dat la scoala de scoferi.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

2 clase? Pai stie sa citeasca? Spui ca a dat dar l-a si luat? Eu nu cred.

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Cu greu, dar l-a luat.

| darrio2007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă mir dar te cred. Inseamna ca stia sa citeasca de cand s-a nascut.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat treci de vizita medicala poti da

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai mergi si faci fisa medicala, acolo se hotaraste daca poti sau nu poti.

Bafta!

| gabicoo a răspuns:

Dacă te grăbeai un pic puteai să dai la SUCEAVA!
winking
Ghinion!
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut,

Asta doar la examenul medical la oftalmolog se poate sti. Doar medicul iti da unda verde. Hai ca la miopie mai porti ochelari, doar exista soferi care poarta si ochelari, nu stiu ce sa spun despre strabism.

Succes si multa sanatate!