| ekkk a întrebat:

Pot sa fac hotspot de pe pc(am un modem cu care prin wifi nu am prin cablu) vreau sa prind pe telefon prin bluetooth pentru ca nu am antena wifi la el
e posibil?

Răspuns Câştigător
| Ironwin a răspuns:

Nu poti, nu cunosc ce placa de wifi ai pe pc, dar nu acolo este problema, nu poti transmite internet prin bluetooth pe telefon.

2 răspunsuri:
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Salut, e posibil sa creezi un hotspot folosind pc-ul dar este imposibil sa folosesti bluetooth-ul pentru a te conecta la acel hotspot.

| RappaNow a răspuns:

Din păcate nu este posibil.