| DjDOCALyN a întrebat:

SalTPU! am o mica intrebare:d! am un telefon Sony Ericsson xperia x8, un laptop cu antena wifi, o alta antena wifi portabila. Faza este ca nu am modem eu prind internet de la vecinul prin antena portabila si as vrea sa imi mearga internetul si pe tel. Daca stiti vreo metoda va roogG... a si inca cv am windows xp sp3! FUNDOI!

2 răspunsuri:
| DjFlood a răspuns:

Daca nu are parola vecinu la internet.ar trebui sa mearga netu stas. daca are lacatel la internet la vecinu nu ai ce face decat sa te duci la el si sa ai ceri parola la net.si la telefon daca nu ai semnal nu ai cum face netu.

| DjDOCALyN explică (pentru DjFlood):

Cred ca nu ai inteles... Deci parola o am, doar ca, cu mobilul nu prind! Dar in fine am rezolva-towinking oricum mersi! pentru ca ai raspuns ai funda!winking