| daydreamer a întrebat:

Pot sa-mi iau internet mobil (pentru PC) fara sa fac abonament?

Răspuns Câştigător
| Master1ro a răspuns:

Da, se poate.
Prima modalitate ar fi sa iti cumperi un modem(gen stick usb) de la Vodafone, Cosmote, Orange, etc.) si sa incarci cartela periodic.
A doua modalitate ar fi sa iti activezi o optiune de internet pe telefonul mobil si sa il folosesti pe post de modem(la tel. ma refer). Aici va fi necesar un cablu de date sau bluetooth pentru realizarea conexiunii.

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Nu cred, eu nu am auzit de asa ceva...