| EUSIATIT a întrebat:

Revin cu intrebarea [vad ca nu ma ajuta nimeni] sau poate nu este nimeni din BUcuresti pe site vreau sa ajung la spitalul ORL Dorin Hociota indeva linga ahotel Meriott de la gara Obor. vreau informatii cum ajung si cu ce mijloace de transport.[rogserioazitate si pentru cei care nu stiu ] evitati intrebarea merci

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Poti lua metroul pana la izvor si de acolo autobuzul 136. Ideea este ca nu te lasa la spital. Poti cobori la statia Pandurii... faci dreapta pe strada respectiva Pandurii dupa care prima intersectie este strada Mihai Cioranu. Ideea este ca nici eu nu stiu. Asta doar ce am gasit pe hartile interactive. Scuze este singura modalitate. Si e cam greu. Atat am putut sa iti spun. Mai poti intreba cand ajungi in Bucuresti. Dar oamenii de pe strada nu stiu. Spune-le de autobuzul 136. Asa va fi mai usor. Succes!

3 răspunsuri:
| zanesiprintese a răspuns:

Nu-mi dau seama din mesaj exact ce ai vrut sa spui... nicio virgula, nimic... Langa gara obor nu exista nici un hotel Marriott

| zanesiprintese a răspuns:

Daca vii de la Gara Obor, poti lua troleibuzul si apoi autobuzul 226, dar nu stiu exact unde se intersecteaza cele 2! Pe undeva la Eroilor, trebuie sa cobori la statia Theodor Burghele - Spitalul de urologie, amandoua sunt in aceeasi curte, cladiri separate!

uite adresa exacta: Str. Mihai Cioranu, nr. 21, sector 5

| alex93_6985 a răspuns:

Unde stai?