| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

Sal'tare! Doamnelor si domnilor,vreau sa va intreb urmatoarea smecherie! Mi-am cumparat un aer conditionat, care nu avea inclus in pret si instalarea.Am platit-o si pe dansalaughing) Acum intrebarea:daca am platit instalarea,cand vin baietii sa mi-l monteze,mai platesc cate ceva pe acolo,adica ma refer la cabluri sau fire? Sau e de ajuns cand platesti instalarea, decat banii aia?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie sa le dai o spaga daca vrei sa instaleze bine, sau ii inviti la o rachie inainte sa inceapa treaba dar sa nu fie prea tare ca nu e bine.

| AdamLevine a răspuns:

Mai bine ii scoti la o bauta, te scoti mai ieftinlaughing

| AcelasiEu3 a răspuns:

Dawinking