| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

Sal'tare oameni buni! Domnilor si doamnelor,mi-am cumparat si eu un aparat de aer conditionat(nu de alta,dar stau la etajul 10, si e nenorocire cat de cald este),si cand m-am uitat in cutie,am observat ca nu sunt mare lucru,decat niste instructiuni si un tub de nici un metru,nu am vazut nici un altfel de tub,suporturile(cracanele acelea pe care sta radiatorul). Acum eu ce vreau sa intreb(inca nu au venit sa il monteze, vin peste 2 zile),cand or sa vina,au ei suportii aia si tot ce le trebuie, nu? Si am platit instalarea(300 ron),mai trebuie sa le platesc cate ceva,cand vin? ca eu am mai auzit asa de pe la unu de pe la altu' ca da, mai platesc nu mai stiu ce! ce anume?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un ciubuc ca sa faca treaba buna.

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru mgtow):

DA? Pai ar fi bine asa, ca dupa ce ca le platesti lor 300 de ron, ca sa iti vina acasa sa ti-l monteze, in care ai doar 3 metri de traseu frigorific, inclus in astia 300 de lei, daca-ti mai trebuie inca 1 metru sau 2 sau cat ti-o trebui, costa 100 de lei metru, esti nebun? O gramada de bani mai dai afara, si mie imi mai trebuie 2 metri, chiar 3, ca popa, ca nu il pun in camera, il pun strategic(pe hol) ca sa faca aer in toata casa, intelegi? Tu vorbesti serios cu ciubucul? Adica tu cand ti-ai pus(daca ti-ai pus) asa ai facut? Serios vorbesc! Ca daca e asa...le dau la baieti cate 60 de lei(ca ma gandesc ca vin 2)si aia e! sa isi faca treaba calumea, nu zic bine? oricum, mai mare jidaneala cu aerele astea conditionate, eu nu am vazut.Mai te si hohameste ca domne,reducere,cutare, ca platesti instalarea si nu mai ai treaba, dar nu e asa, vrajeala-jidaneala! A stiut Hittler ce a facut cand a facut! Parerea mea! Noi oricum suntem condusi de evrei, adevarat vorbesc! Nu?

| mgtow a răspuns (pentru Stefan_Bagdan_1985):

Si o bere la fiecare e valabila ca altfel spun ei: lasa-l pe asta daca nu ne da nimic nu ne facem treaba cum trebuie si peste un timp te trezesticu probleme.

| kiddus a răspuns:

Aaaaaaaaaa