| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

Sal'tare! Doamnelor si domnilor,am si eu o intrebare,vreau sa imi cumper un aparat din acela de aer conditionat,dar vreau sa stiu la cat cat vine sa mi-l instaleze? Si daca de exemplu am eu pe cineva sau poate il montez eu,pierd garantia sau ceva de genu', sau nu e adevarat!?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Numai cei de la magazin iti pot spune in cat timp ti-l instaleaza, in functie de cati clienti au - de la 24 de ore poate ajunge si pina la 2 saptamani, daca au cumparat multi aer conditionat in perioada asta. si chestia cu garantia tot cei de la magazin iti spun sigur, in principiu e cam cum spui tu, ca daca e vreun nepriceput si strica aparatul cand il monteaza?