| andy14 a întrebat:

Am un pc si un laptop si un internet prin cablu si vreau sa am internet prin wireless si prin cablu ce m-ar putea ajuta sa pot sa am internet wireless si cablu(pentru ca in pc n-am placa wireless).

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai nevoie de un router, care are porturi pentru fir, la care poti conecta pc-ul si transmite si wireless. Numai bine!

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai iti trebuie un Router wireless si o placa wireless la pc

| RazzyFUnik a răspuns:

Exista pe net de vanzare adaptoare wireless seamana cu stickul 3g se conecteaza prin USB

| YrIn3l a răspuns:

Uite ce poti sa faci: sa iti iei un router(uite aici http://www.emag.ro/search?s_cat=0&s=router) Funda?

| andy14 explică (pentru YrIn3l):

Sunt incepator cum dau funda?