| EOAD01 a întrebat:

De curand mi-am cumparat un laptop si vreau sa am internet la el. Mai am un calculator la care am internet prin cablu. Daca imi cumpar un dispozitiv wireless o sa am internet la ambele PC-uri?

Răspuns Câştigător
| sebipopescu1 a răspuns:

Da, numai ca pentru calculator va trebui sa iti cumperi un dispozitiv care sa detecteze wireless-ul, nu e foarte scump, e un fel de stick foarte mic

| C8PILUcool a răspuns (pentru sebipopescu1):

Nu are router geniule.

| sebipopescu1 a răspuns (pentru C8PILUcool):

Stii, eu am incercat sa ajut... daca nu sunt destul de destept pentru tine imi pare rau

4 răspunsuri:
| C8PILUcool a răspuns:

Iti trebuie un router si poti conecta multe deviceuri la el.

| deniiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Daca iti cumperi router, da! happy