| cristiansonix a întrebat:

Sal TPU cata memorie interna are SAMSUNG GALAXY YOUNG s6310? fara site-ul GSMARENA

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Acum mi-am dat seama de ce. Vezi in mesajul privat. ca sa explic din nou poate vede si altcineva
el are pe bune 4 GB dar per total, nu cat are liber
1, 3 sunt cat ai disponibil ceilalti sunt ocupati de sistemul de operare si de spatiul rezervat pentru sistem.

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

4 GB

| Danzell a răspuns (pentru Danzell):

Acum mi-am dat seama de ce. Vezi in mesajul privat. ca sa explic din nou poate vede si altcineva
el are pe bune 4 GB dar per total, nu cat are liber
1, 3 sunt cat ai disponibil ceilalti sunt ocupati de sistemul de operare si de spatiul rezervat pentru sistem.