| HiperSebi a întrebat:

Sal TPU vreau sa stiu de ce atunci cand vreau sa dezarhivez sau vreau sa ma uit doar la o singura poza mi se dezarhiveaza toate? am o arhiva de aproximativ 1GB plina de poze cu mine si prietenii mei, iar de fiecare data cand incerc sa vad doar o poza sau sa dezarhivez doar o poza... incep sa se dezarhiveze toate, ce pot face?

Răspuns Câştigător
| n3aR a răspuns:

Daca folosesti winrar intra direct in fisier nu da click dreapta intri normal dai click pe poza si o muti pe desktopwinking