| Walhalla a întrebat:

Sall..Am cumparat un stilou ieri..am fost la olimpiada azi cu el si am avut mari probleme; scriam ce scriam cu el si apoi nu mai scria.Trebuia sa il zmucesc sau sa strang de rezerva ca sa mearga..Am mai avut unul care facea la fel, si am umblat la penita lui pana s-a stricat.Ce sa fac? Si de ce stiloul meu scrie putin mai inchis la culoare ca al meu...La mine scrie albastru deschis, la ea e spre inchis.Probabil ca din cauza faptului ca nu curge cum trebuie cerneala dinspre rezerva inspre penita.

3 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

"Si de ce stiloul meu scrie putin mai inchis la culoare ca al meu..."?
La ce olimpiada ai fost tu? La cea de logică?

| davido0108 a răspuns:

Du-te si schimbal daca mai ai bonu, serios mie mi l-a schimbat la real

| Walhalla explică (pentru davido0108):

Nu,frate asa imi face la toate..cred ca am eu o problema cu ele..serios.Tot timpul am impresia ca nu scriu bine si apas penita mai tare.Acum o sa vad ce o sa fac...