| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,am o mare problemacrying e unu care profita(un coleg nesimtit) care a dat comanda pe numele meu si nu o maai pot anula ca e deja pusa la fan courier,si daca afla tata ma omoara ca el nu stie si o sa zica ca eu, si colegu ala a facut comanda pe numele meu.

16 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mona a răspuns:

Sa faci comanda pe numele altuia ai nevoie de datele personale, poate nesimtitu ala tau de coleg te a mintit ca a facut comanda

Răspuns utilizator avertizat
| mona a răspuns (pentru adrianboss2011):

Da ce a comandat, de fapt?

| unknownn a răspuns (pentru adrianboss2011):

Trebuie CNP omule.

Răspuns utilizator avertizat
| unknownn a răspuns (pentru adrianboss2011):

Atunci la un eventual control administratorul siteului o s-o incurce rau de tot.
Despre ce site este vorba?

Răspuns utilizator avertizat
| vladsoare a răspuns:

Stai calm. Cand vine coletul il refuzi. Nu esti obligat sa il accepti; pur si simplu refuzi sa platesti.
Intra la aia pe sait si incearca sa iei legatura cu cineva pentru a le povesti ce ne-ai spus si noua.

Răspuns utilizator avertizat
| vladsoare a răspuns (pentru adrianboss2011):

Bravo.

| ilfenomeno18 a răspuns:

Suna la fan curier si zile ce s-a intamplat daca nu te cred du-te la politie pentru ca ala a facut ceva ilegal si no sa fie prea bine pentru el daca afla politia

Răspuns utilizator avertizat
| xmadutssu a răspuns:

0241582425 asta este numarul la fan curier constanta... http://www.paginideconstanta.ro/fullpage.php?ckey=427 de aici l-am luat...

| abcxyz a răspuns:

Vorbeste cu tatal tau inainte sa afle din alta parte. Explica-i ce s-a intamplat si o sa rezolvati problema amandoi.