| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,am sunat la fan courier experss constanta si am apasat 1 si i-am spus ca am si eu o comanda la ei si aia mi-a spus ca nu se poate verifica, ce ziceti sa sun pe la 9 jumate sa imi trimita un curier cu pachetul?

4 răspunsuri:
| costan a răspuns:

Dupa ce faci o comanda in max 48 ore soseste, in zilele lucratoare.

| adrianbestboy98 explică (pentru costan):

Ieri a ajuns curierul la mine, dar eu i-am spus sa vina azi ca trebuia sa plec la scoala, dar el a spus sa ma duc ieri seara, dar eu nu puteam si azi vreau sa imi trimita un curier, dar nu stiu cum sa procedez

| availablehandyman a răspuns:

Faci ce vrei!

| adrianbestboy98 explică (pentru availablehandyman):

A spus cineva sa te bagi daca nu stii? daca nu stii mai bine taci si raspunde la intrebarile unde stii, doamne multi ca tine se baga in seama