| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,am un evotab 2 de la evolio si as vrea sa stiu cu ce ii curat displyul, am o solutie(ma refer ca solutia e lichid) cu care dau pe plasmele mele/laptopul tatalui/desktopu meu(pc cu unitate centrala), as putea da si pe lcdu tabletei?

7 răspunsuri:
| Evolio a răspuns:

Nu este nicio problema. Poti curata display-ul tabletei fie cu o laveta antistatica, fie cu o solutie speciala pentru desktop LCD. Multumim!

Răspuns utilizator avertizat
| Evolio a răspuns (pentru adrianboss2011):

Te rugam sa trimiti un mail la suport@evolio.ro unde sa dai mai multe detalii despre ce s-a intamplat cu display-ul tabletei. Multumim!

Răspuns utilizator avertizat
| Evolio a răspuns (pentru adrianboss2011):

Salut. Inlocuirea display-ului costa 250 RON si din pacate nu este acoperita de garantie. Va asteptam in showroom-ul nostru de pe Str Ionel Perlea Nr 19. Pentru mai multe informatii ne puteti contacta la numarul 021 300 2003.

Răspuns utilizator avertizat