| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,pentru cei care au tableta evotab 2, maicamea a calcat pe ea si s-a spart displyul nu foarte rau si as vrea sa il repar stie cineva cat ma costa inlocuirea diplayului? Funda P.S.:e inca in garantie

6 răspunsuri:
| CiocolataAlbaAerata a răspuns:

Nu este valabila garantia in cazul asta

Răspuns utilizator avertizat
| Deasonyka a răspuns:

Sanatate laughing Daca ai garantie la el nu te costa nimic.Dece crezi ca i-se spune garantie.Pe un termen de 2-3 ani daca ai patit ceva cu produsul respectiv sunt obligati sa ti-l repare arati garantia si gata.

Răspuns utilizator avertizat
| Deasonyka a răspuns:

Cum nu da ce eu nu am Galaxy Tab si am garantie la el 5 ani si l-am scapat din greseala si mi-s-a crapat putin displayul dar merge e ok l-am dus la reparat si acum e ca nou.Bine mi l-au facut ei ca am garantie

Răspuns utilizator avertizat