| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,as vrea sa fac o masina care are placa arduino,un bluetooth da care sa mearga pe benzina. funda celui care imi da un tutorial, sau daca nu cu bluetooth cu telecomanda

2 răspunsuri:
| Stanca_Robert_Lucian_1990 a răspuns:

Daca vrei sa faci o masina telecomandata iti sugerez ca inainte sa te apuci de orice altceva sa citesti asta: http://www.air.flyingway.com/books/The-Essential-Guide-to-RC-Cars.pdf

| adrianbestboy98 explică (pentru Stanca_Robert_Lucian_1990):

Am pus intrebarea asta acum mult timp, pana acum am rezolvat