| iurascurobert a întrebat:

Sall,as vrea si eu niste detalii pentru masina renault megane 3. 1.5 dci fabricata in anul 2010,,, daca ma ajuta-i dau funda.

1 răspuns:
| GinoLANETTI a răspuns:

Are 1461 cm3, 110 cai putere, norma de poluare Euro6, numar de portiere5, caroserie break.
Are ABS, airbag frontale, laterale fata, cortina, laterale spate, CD, computer de bord, ESP(controlul stabilitatii), inchidere centralizata, radio, servodirectie, aer conditionat doua zone, bluetooth, comenzi volan, ASR(controlul tractiunii), faruri automate, geamuri spate+fata electrice, limitaror de viteza, lumini de zi cu LED, oglinzi ajustabile electric, pilot automat, proiectoare ceata, senzori parcare spate.
Sper ca ti-am fost de ajutor.