| stefanhaiosu a întrebat:

SAll auziti dupa ce ai instalat windows 7 cum instalezi sunetul? si in afara de asta mai trebi instalat ceva stiu eu placa video nu sunt cunoscator va rog spuneti-mi si in ce mod
DAU FUNDITA

2 răspunsuri:
| jeek0 a răspuns:

Ar trebui sa ai niste cd-uri cu drivere. pentru placa video, placa de baza si sunet. ti le da cand cumperi calculatorul. daca nu el ai trebuie sa le cauti pe net in functie de sistemul tau

| gyzmoos a răspuns:

Cauta driver magician. e foarte usor de folosit. sau activeaza windows update. pe windows 7 iti instaleaza automat driverele