| cancelarul a întrebat:

Am o problema cu sunetul, mi-am instalat windows 8, placa de retea si cea video s-au instalat automat, iar cea de sunet nu.Am instalat tot felul de drivere dar nicidecum nu reusesc sa fac sa mearga sunetul

Răspuns Câştigător
| shannygelu a răspuns:

Nu instala nimic nu e compatibila placa de sunet cu windows8 degeaba mai incerci instaleaza windows 7 e mai bun oricum

3 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Ia driver genius sau un alt soft de genul asta, care iti vede ce placa ai si isi cauta singur driverele necesare.

| K0sti a răspuns:

E na, driverele se instaleaza asa dupa ureche? Cauta la producatorul placii driverele!

| valentin75 a răspuns:

Salut! Poti instala Driver Booster pentru a scapa de probleme. Instal, scan, install driver/update driver. Bafta!
http://www.iobit.com/driver-booster.php