| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,ce ati alege:iPhone 4 sau iPod touch 4th generation? De ce? Funda PS:eu as alege ipod pentru ca are aceleasi functii ca iphone 4, adica pot sa sun daca imi cumpar un Apple peel, eu vreau parerea voastra:iPod sau iPhone

10 răspunsuri:
| kitty00 a răspuns:

Ipod touch.winking :X:X:X:X:X:X:X:X

Răspuns utilizator avertizat
| kitty00 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Scuzerolling on the floor Pai eu am un ipod touch, e destul de misto.rolling on the floor Si in plus toata lumea e innebunita dupa ''vaaai iphone'', pe la toate colturile ''ai vazut ca x-ulescu are iphone 4?'' ma enerveaza chestia asta.

Răspuns utilizator avertizat
| kitty00 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Al meu nu are camera.big grinLe descarc de pe net, ca doar naa de ce sa ai wi fi si sa nu il folosesti si mai trimit prin cablu' de la pc la ipod.tongue

Răspuns utilizator avertizat
| kitty00 a răspuns (pentru adrianboss2011):

rolling on the floor iuhu! Stai ca am incurcat ceva thinkingrolling on the floor ba da am 4g.Da' nu l-am scos de cand l'am primit din aia protectoarerolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorlaughinglaughinglaughingNici nu stiam pana acurolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| kitty00 a răspuns (pentru adrianboss2011):

Nu nu din cutie din husa aia...ca nu am luat eu direct ipodul.L-a luat o prietena de-a mea si cat timp a fost la ea (doua saptamani), l-a tinut in husa si dupa cum am mai spus cuiva raman anonimarolling on the floor. deci fara id.