| JeffHardy2011 a întrebat:

Sall!
Ce parere aveti despre telefonul Samsung Galaxy Ace? eu imi doresc acest telefon de ziua mea dar am auzit de la cineva ca la o ruda de-al ei ii s-a stricat intr-o saptamana.
Ce credeti? Merita? worried

3 răspunsuri:
| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Am eu unul.Nu se strica atat de repede, poate nu a avut grija de el cum trebuia
Camera are 5 megapixeli
Are 3G, GPS
cautare vocala, tastatura qwerty
Bluetooth, MP3, radio, si are sistemul de operare Android 2. 3 si Google Play Store de unde poti sa iei sute de aplicatii gratis.Ca raport calitate-pret, face toti banii

| MrRava13 a răspuns:

Ti-a spus cum s-a stricat?
poate nu stie sa aiba grija de un telefon, daca nu stie sa aiba grija de unul nu inseamna ca telefonul nu e bun, da galaxy ace esete un telefon f bun la pretul lui, ti-l recomand

| CinevaPentruVoi a răspuns:

Eu am un Samsung Galaxy Ace happy. Sunt foarte multumita de el. Daca ai grija de el, o sa te tina foarte mult. E unul dintre cele mai bune telefoane. Daca mai ai intrebari... o sa iti raspund.