| adrianbestboy98 a întrebat:

Sall,ce pot face sa nu se mai bage in viata mea o baba? e bunica unei prietene(care nu o suport) si se tot baga in viata mea si ii spune mamei numai prostii,i-a spus ca cica eu dau telefonul la toata clasa sa se joace cu el,si acum mama nu ma lasa cu el sa il mai iau, trebuie sa il iau pe ala vechi, ce ziceti sa il iau maine cand e ea de munca?

2 răspunsuri:
| Storepc_Reparatii_1990 a răspuns:

Da ignore

Ti s-a stricat laptopul, calculatorul, televizorul sau alt echipament? nu te ingrijora, contacteaza-ne si noi ti-l vom repara. www.storepc.ro

| adrianbestboy98 explică (pentru Storepc_Reparatii_1990):

Nu ma intereseaza reparatiile tale, du-te si fa-ti reclama la siteul ala de rahat pe la alte intrebari