| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,ce sa aleg xbox 360 sau ps3? pe care apar jocuri in continuare(adventure,shotter,race,fighiting, etc) si care rezista mai mult

Răspuns Câştigător
| vivigreen a răspuns:

Si ps3 ar fi o alegere buna, dar depinde de tine si de buget. eu sincera iti zic ca xbox'ul e super rezistent. am toate variantele care s-au inventat de xbox si nici una nu m-a lasat la greu! ce e drept, fratele meu se joaca mai mult pe ps3 sau ps2, dar acum, vorbind si de memorie si rapiditatea de a functiona iti recomand xbox 360winking

Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| vivigreen a răspuns:

Da, dar astea se pot lua usor de pe internet. gta ( in toate formele posibile ) de exemplu, este un joc care apare in fiecare luna sub un alt nume si un alt oras (new york, Londra, Bucuresti) exista multe variante, dar era un exemplu. ei. asa se intampla la multe jocuri : se inbunatatesc si apar versiuni mai noi chiar si pentru xboxwinking funda?

Răspuns utilizator avertizat