| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,cum as putea face bani pe net? FUNDA PS:am 13 ani si nu am cum sa ma duc la munca, ca vreau un ipod da nu am posibilitatea de a munci

20 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Nu poţi să munceşti la 13 ani, decât dacă ajuţi lumea din jurul tău, mai consistent aşa (gen tăiat lemne dacă e cazul, cărat chestii dacă cunoşti pe cineva care lucrează la depozit, ajuţi prin familie) şi te rogi să primeşti nişte bani ca recompensă. În rest, alternative legale nu o să găseşti.

Răspuns utilizator avertizat
| Hirako a răspuns:

La fiecare 4 secunde un copil moare pentru ca nu are bani de medicamente ieftine ( 10-20 de euro ) si tu vrei sa dai de 10 ori banii aia pe un ipod... Asta inseamna ca ai putea salva 10 vieti cu banii aia. Bossule, revizuieste-ti prioritatile! happy

| SalvatoreLeon a răspuns (pentru Hirako):

Eu stiam ca la 10 secunde moare un om in toata lumea thinking din anumite motive nu prea cred chestia cu 4 secunde si copil si dela boala inseamna ca moare 5 oameni pe secunda din cauza la alte motive?

| Hirako a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

Stiai tu gresit. De ce? Pentru ca "moare" 5 oameni pe secunda din cauza "la alte" motive.

Sau mor 5 oameni pe secunda, din cauza altor motive... Cine mai stie? oh go on

| SalvatoreLeon a răspuns (pentru Hirako):

Wow incredibil 300 de persoane pe minut rolling on the floor si cati se nasc pe secunda? ca parca era si o din asta

| Hirako a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

Data viitoare foloseste calculatorul, ca se pare ca nu doar romana iti e praf... nici matematica nu prea ai in cap laughing

O persoana la 5 secunde ai zis mai sus, nu?

| SalvatoreLeon a răspuns (pentru Hirako):

Mdah am gresit nu stiu de ce am calculat 5 oameni 5 secunde laughing... de fapt 12 dar totusi cati se nasc? asta nu ai mai zis

| Hirako a răspuns (pentru SalvatoreLeon):

200 in cap, pe minut.

Vezi si tu : http://www.breathingearth.net/

| Meheツ a răspuns:

Piata tranzactiilor forex... dar iti trebuie 18 ani big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Meheツ a răspuns:

Mai e o posibilitate sa faci bani big grin
arunca-te in fata unui mertan si daca te loveste poti cere daune big grin si evident cine are mertan poa sa dea si 2000-3000 de euro ca nu a fost atent big grin

Răspuns utilizator avertizat
| SalvatoreLeon a răspuns:

Eh bine poti cauta pe google cu titlul Invata sa faci bani pe net sunt unele site-uri bune iar altele sunt inselatorie trebuie sa, stai sa cauti... mai sunt unele site-uri ca de exemplu onbux care dai clickuri si iti da o anumita suma zilnica la 6 clickuri 6 centi de exemplu nu stiu suma exacta BFT!

Răspuns utilizator avertizat
| SanctiunE a răspuns:

Daca esti prea mic, eu iti spun cum faceam eu:ma dadeam pe langa bunica-meu si el imi dadea de fiecare data cand mergeam pe la el cate 100 lei.Da-te pe langa persoanele care sti tu ca iti dau bani si fa-le pe plac...servici banale.O sa mearga pentru ca oamenilor le place cand vad copii ca fac ceva folositor.Bafta!

| horizon5 a răspuns:

Fa un vlog si daca ai multe vizionari poti primi bani din parteneriatele cu youtube

Răspuns utilizator avertizat
| Floriyi a răspuns:

Nu prea vad cum poti face bani fara a munci

Răspuns utilizator avertizat