| Crysty1996 a întrebat:

Sall daca ai patratele si un pic de piept fetele te cionsidera sexy?

7 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Dacă ai bani

| GrizzlyRO a răspuns:

Degeaba ai fizicul bun daca nu ai nimic la "mansarda" happy O fata este atrasa de un baiat istet nu de un mototol cu 4 patratele care se considera "macho"

| ღdeeღ a răspuns:

Normal! orice fata isi doreste ca prietenul ei sa aiba 6-packwinking hai! treci la sala!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai **** mare atunci vin toate la tine sa le futzi. funda

| CloseToYou a răspuns:

Deci daca vrei sa fi tratat ca un obiect,si nimanui sa nu-i pese de sentimentele tale, atunci da apuca-te mama de tractiuni si haltere si fetele o sa te adore, adica o sa-ti adore muschii smug...Glumeam,sincer orice fata adevarata o sa prefere tipul dragut si amuzant in locul aluia cu muschi si fite si impresii...Dar da, fetele o sa aprecieze faptul ca te ingrijesti si ca iti pasa de felul in care aratiwinking.

| CaptainAmerica a răspuns:

Intotdeauna cand esti musculos si frumos fetele te adora la maxim.Raspusul asta ii chiar adevarat.