| xNoNaMe a întrebat:

Sall mai intai vreau sa imi cer scuze pentru ca intreb asta aici! Acum cateva zile am intrat intr-o sala de sport unde era cald acolo am stat putin mai imbracat sa zic asa si ma durea spatele din ce cauza ar fi putut sa ma doara? am uitat sa adaug ca ma durea spatele si cand eram mai mic

Răspuns Câştigător
| leonardo a răspuns:

Salutare. Neaparat inainte de a incepe exercitiile fa-ti incalzirea ca sa eviti probleme mai serioase (rupturi de msuchi sau ligamente, dureri de coloana, etc).

1 răspuns:
| laurentiu a răspuns:

Nu are nicio legatura caldura cu spatele, ai patit ceva sau te-ai lovit fara sa-ti dai seama si efectele sau vazut la caldura daca ai iesit din frig!