| alexandero a întrebat:

Sall mi-am descarcat un windows xp sub forma de imagine ISO! si vreau sa il fac bootabil pe stick ( Stick 8 GB Kingston)! cum tr sa fac sa extrag toate fisierele din imagine? si apoi?

3 răspunsuri:
| DarkTheory a răspuns:

Deci daca e deja in format ISO atunci sterge tot cea ce este pe stick si sa ramana doar Windows-ul, pe urma da restart la pc, intra pe Bios, si acolo unde sunt driverele de pe care se porneste pc-ul pune pe primul loc stick.ul tau, apoi "save and exit" se va restarta pc.ul si ar trebui sa porneasca windows.ul automat ca sa se instaleze.

| poilkjmnb a răspuns:

Dai click dreapta si apoi extract fileshappy