| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,mi-am downloadat l.a noire si cand intru in joc imi apare sing in la rockstar games social club dupa ce ma loghez ii dau exist de la club si imi iese din joc check online solution si close the program, este vreo modalitate sa joc offline ca la gta 4 adica bag offline activation?

6 răspunsuri:
| FlAiser a răspuns:

Poti doar daca ai un ipode touch roagal pe bunicul tau sa til ia rolling on the floor totusi l-ai convins?

Răspuns utilizator avertizat
| FlAiser a răspuns:

Bv tie

Răspuns utilizator avertizat
| FlAiser a răspuns (pentru adrianboss2011):

Pai incerc sa caut p net dar prima data trebuie sa iti faci cont si dupa sa il descarci asa va merge s mie mi-s-a intamplat

| BestXx a răspuns:

Pai sa iti spun ca si mie mi se intampla la fel si un prieten mai expert mi-a zis: ca imi va trebui direct3d casa imi mearga uite un link http://downloaddiirect3d.ro