| adrianboss2011 a întrebat:

Sall,nu am vazut pe net asa ca va intreb pe voi:cati mpx va avea iphone 5 la camera, e adevarat ca ii vor pune jacku in partea de jos si ii va micsora conectorul si inca una tot din sticla il va face, adica ca iphone 4 si 4S?

2 răspunsuri:
| Cristian_Popescu_1996 a răspuns:

am un iphone 5 de si are 9 mpx...dar de mitul,, jacku in partea de jos si ii va micsora conectorul si inca una tot din sticla il va face, adica ca iphone 4 si 4S? ''nu am auzit dar e foarte bun telefonul tine 3-4 zile bateria fotografii ireprosabile HD de 9 mpx... sper ca sunt folositoare cele 2 sfaturi ale mele. funda?

Răspuns utilizator avertizat