| Vasy0105 a întrebat:

am modem de la romtelecom si tot se deconecteaza de ce?

4 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Si mie imi face figuri ..si ii dau un restart la pc si il las sa se incarce mai mult, pana nu imi mai apare triunghiul ala galben la net laughing

| MrAlex a răspuns:

Este de la retea...asa imi face si miewinking

| Vasy0105 explică (pentru MrAlex):

Dar daca il fac bucati se intampla cevalaughing

| Florin_Laudoniu_1993 a răspuns:

Hmmm..Fi atent suna la 1930 si pune-i in tema despre problemele tale.Dar iti spun ca atuci cand o sa vina ei ca prin magie netu o sa mearga dupa ce o sa plece ei de la tine o sa ti se deconecteze la fel asa ca bazaiei pana iti schimba modemu sau sa schimbe cablu de la casuta. Spor la dat telefoane. Funda?