| Raducanu1996 a întrebat:

am o gasit cu antivirusul keylogger in C/WINDOWS/system 32 are ceva daca il sterg o sa imi strice windows-ul? sau sa il bag in carantina?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Raducanu1996 explică:

Pai un prieten mi-a spus ca nu trebuie sa sterg ca nu imi mai porneste windows sti de ce sunt speriat eu joc metin si mi-e frica sa nu imi vada cineva conturile intelegi si desta crezi ca le poate vedea?

| LoverDip a răspuns:

Nu este nicio problema, instaleaza anitivirusul de la Microsoft, Microsoft Securitty Essentials si dai sa iti scaneze tot PC-ul. Poti sa ai norocul sa fie inactiv.Eu dupa ce am luat programul si am scanat am gasit 2 keylogg-eruri si 3 troiane happy.Asa ca stai linisit si fa cum iti spun.
PS Va dura ceva timp pana ti-l va scana. Funda!